KOKA LOGI

Dabiska estētika un siltums

Šodien cilvēki no mūsu mītnes zemes Lietuvas ir pārslogoti ar tehnoloģijām un milzu informācijas plūsmu un aizvien vairāk tiecas tuvāk pie dabas. Individuāli izstrādātu koka logu risinājumu priekšrocības ir viens no visefektīvākajiem un lētākajiem veidiem pietuvināt cilvēkus dabīgumam mājā ikdienas dzīvē. Galu galā savienojas kopā gan mūsu koka logu ekoloģiskums, estētika, skaistums, siltums, elegance, vienkāršība, vienreizīgums un kvalitāte, gan pieņemama cena. Viss vienā!

Mūsu individuāli radītie koka logi ietver trīs laminēta koka slāņus, kas ļauj izveidot izcili izturīgus logus. Bagātīgā koku sugu izvēle uzrunā visdažādākās mūsu klientu vajadzības. Piemēram, mūsu priedes koka logu izvēle visā mājā uzlabo iespēju baudīt estētisku siltumu, gaismu un komfortu par pieņemamu cenu. Turpretim tiem, kas vēlas greznības, ekskluzivitātes un eksotikas kombināciju, mēs lepojamies ieteikt mūsu koka risinājumu sortimentu "INDVIDUALI" pēc individuāliem pasūtījumiem, kas ietver eikaliptu, sarkankoku vai citu no mūsu plašā eksotisko koku lāsta, kas piedāvā izcilu kvalitāti, izskatu un konkurētspējīgas cenas, salīdzinot ar koka logiem, kas gatavoti no meranti, lapegles vai ozola.

Mums ir 11 koksnes veidu klāsts, no kā mūsu klientiem izvēlēties, un tas ietver: egli, priedi, lapegli, ozolu (dzintarozols), eikaliptu (Globulus vai Grandis), meranti, sipo mahagoniju, sapele, tīkkoku un Brazīlijas ķirškoku (Jatoba).

Koks ir videi draudzīgs izejmateriāls, kas atšķiras ar savu stiprību un izturību pret vides faktoriem, citas priekšrocības ietver savdabīgas tekstūras un labas termiskās un skaņas izolācijas kombināciju. Šo iemeslu dēļ koka logu sistēmas efektīvi saglabā siltumu, ir ilgizturīgas un lieliski iederas visdažādākajos interjera stilos, ko sekmē elastīga ražošana. Koka logi "elpo" un sabalansē iekštelpu mitruma līmeni, tie nepievelk putekļus un neļauj iekļūt aukstumam, paliekot vienlaikus cieši noslēgtiem un arī “dzīviem”.

Koks ir viegli apstrādājams materiāls, koka logiem var būt atšķirīgas formas, kas iederas dažādos arhitektoniskos un interjera risinājumos, kurus var pielāgot atbilstoši individuālajām mājokļa īpatnībām: modernisms, klasika, renesanse u.t.t.

Mēs esam sevi pierādījuši ar mūsu izcili augstas kvalitātes, tradicionālo un netradicionālo koka logu sistēmām daudzos gados, mēs izprotam veidu, kā mainās mode, tomēr aizvien saglabājoties nemainīgai prasībai pēc augstās koka logu sistēmu kvalitātes, mūsu sistēmas pielāgojas tendencēm, klientu vajadzībām un arhitektu redzējumiem.

Mēs uzskatām, ka koka logi ļauj cilvēkiem aizmirsties un aizved viņus pie retro stila, pateicoties vecināšanas efektiem, kas izceļ koka tekstūru un tā formas, dekoratīviem elementiem, grebumiem, krāsām un aksesuāriem, daudzveidība rada īpašu solīdu auru, kas vienmēr pavada mūsu izstrādājumus.

Mūsu logu un durvju sistēmu klāsts ir ne tikai vizuāli pievilcīgs, bet arī komplicēti konstruēts, lai sargātu jūsu mājas un vairotu jūsu drošību. Iespēja izgatavošanas stadijā iebūvēt un ierīkot specializētu logu furnitūru, pastiprinātas stikla paketes un iestrādāt citas detaļas ne tikai paaugstina piedāvāto aizsardzības līmeni pret ielaušanos, bet arī aizsargā pret troksni.

Mūsu koka izstrādājumus var personalizēt dažādās formās, krāsās, tekstūrās un pat aromātos. Jums tikai jāizvēlas vēlamais komplektācijas un gaisa caurlaidības līmenis jūsu mājas komfortam, siltumam vai caur īpašu kvalitāti starpniecību jāatklāj tās vienreizīgums, elegance un modernums, atbilstoši cenai.

Lai salīdzinātu mūsu izstrādāto koka sistēmu cenu, sazinieties ar mums, lai apspriestu, kuras sistēmas var atbilst jūsu prasībām, ko ir iespējams pasūtīt tieši vai pa internetu un kuras sistēmas der jūsu budžetam. Lai kāds būtu jūsu projekta mērogs, jaunbūve, renovācija, dārza māja, guļbaļķu namiņš, sauna vai balkons, mūsu konsultanti var palīdzēt rast jums vispiemērotākos risinājumus. Lūdzam droši sazināties ar mums, mēs esam logu un durvju izgatavošanas lietpratēji, kas jūs konsultēs un palīdzēs izvēlēties vislabāko variantu jūsu mājām.

KOPSAVILKUMS:

 • Logu un durvju izgatavošana, izmantojot trīskārtīgu apstrādātu kokmateriālu;
 • Izcils koku sugu klāsts;
 • Atsevišķi koka logi tiek izgatavoti saskaņā ar klientu vajadzībām un individuālajiem raksturojumiem;
 • Koka logus var izveidot atbilstoši jebkurām formām, lai tie iederētos dažādos arhitektoniskos un interjera dizaina risinājumos;
 • Specializētas detaļas, kas palielina drošību un aizsargā pret zādzību;
 • Sistēmas projektētas, ietverot kvalitatīvas skaņu izolējošas paketes, kas perfekti nomāc troksni un novērš tā iekļūšanu īpašumā;
 • Visi mūsu logi piedāvā lielisku cenas / ekspluatācijas īpašību attiecību;

Pagrindinės medienos savybės

Neužtenka pabrėžti, kad mediena – tai natūrali ir ekologiška medžiaga. Kalbant apie architektūrinius konstrukcinius sprendimus, mediena yra viena iš tinkamiausių medžiagų. Pirmiausia, dėl savo tvirtumo, atsparumo, gerų garso bei šilumos izoliacinių ir elektrostatinių savybių, gebėjimo patalpoje palaikyti natūralią drėgmės pusiausvyrą, oro cirkuliaciją. Taip pat dėl savitos tekstūros, aromato, plačių apdirbimo (formų, dydžių, spalvų) galimybių. Galiausiai, mediena yra atsinaujinantis gamtos šaltinis, senus medinius langus galima perdirbti, panaudoti antrą kartą. Tiek technines, tiek dizaino savybes labai vertina architektai ir projektuotojai, o taip pat ir mūsų klientai, kurie jau mėgaujasi individualiais medinių langų sprendimais.

Mediena tinka bet kokiame interjere/ eksterjere, tereikia išsirinkti tinkamiausią medienos rūšį ir apdirbimo būdus. UAB „Doleta“ tikslas – neleisti Jums priimti klaidingų sprendimų.

Medinių langų privalumai

Mediniai langai pasižymi visomis minėtomis medienos savybėmis: yra ekologiški, tvirti, atsparūs mechaniniams pažeidimams ir temperatūros pokyčiams, pasižymi savita tekstūra, gera šilumos ir garso izoliacija. Tačiau medinių langų gamyba šiandien – itin pažangi: langai iš medienos gali būti įvairių formų, spalvų, tekstūros, netgi aromato. Taip pat tam tikros unikalios savybės priklauso nuo medienos, iš kurios yra pagaminti langai.

Pušies, ąžuolo, maumedžio mediena – mums geriau pažįstama ir itin populiari architektūroje, taip pat ir langų gamyboje. Pušies mediena pasižymi tvirtumu ir atsparumu lenkimui, tačiau ją nesunku pjaustyti ir kitaip apdirbti.Ąžuolo mediena yra tvirta, sunki, atspari drėgmei, puviniui. Ji itin tinkama gaminiams, kurie turi sąlytį su vandeniu, nes yra atspari drėgmei. Maumedžio mediena yra labai atspari ir ilgaamžė. Be kita ko, iš kitų medienų išsiskiria maumedžio spalva ir struktūra.

Tačiau UAB „Doleta“ siūlo ir išskirtinius langus, pagamintus iš egzotiškos Pietų Amerikos, Afrikos bei Azijos medienos: eukalipto (lot. eucalyptus), sipo (afrikinė tiama, lot. entandrophragmautile), sapelli (ritininė tiama, lot. entandrophragmacylindricum), meranti (balkšvoji šorėja, lot. shoreaassamica), tiko (didysis tikmedis, lot. tectona grandis), riešutmedžio (lot. juglans) ir kitos retos, išskirtinėmis savybėmis pasižyminčios medienos. Taip pat gaminame iš termo medienos ir analogų pasaulyje dėl savo išskirtinių savybių neturinčios accoya medienos (daugiau informacijos galite rasti čia:https://www.accoya.com).

Kokią medieną rinktis konkretiems konstrukciniams sprendimams, Jums visada patars mūsų specialistai.

Medinių langų gamyba

Mediniai langai yra gaminami iš trijų sluoksnių klijuotos medienos, todėl yra tvirti, taupantys šilumą, ilgaamžiai ir tinkantys prie bet kokio interjero/ eksterjero.

Gamyboje naudojame tik geriausius rinkoje esančius dviejų arba trijų kamerų stiklo paketus, įvairius apkaustus ir kitas detales. Tokia visuma užtikrina saugumą. Taip pat Jūsų saugome ne tik nuo įsilaužimų, bet ir triukšmo, nes mediena pasižymi geromis garsą izoliuojančiomis savybėmis, taip pat naudojame garsą izoliuojančius stiklo paketus. Visa tai leidžia Jums net namuose miesto centre jaustis komfortabiliai ir jaukiai, pailsėti ir puikiai išsimiegoti.

Pagal Jūsų poreikius bei galimybes, pagal pastato tipą ir kitas charakteristikas profesionalūs mūsų projektuotojai suprojektuos Jums viengubus, dvigubus, europinio, angliško arba skandinaviško tipo medinius langus. Galime pasiūlyti sprendimus tiek moderniam, tiek klasikiniam interjerui/ eksterjerui tinkančius sprendimus. Pavyzdžiui, senovinio tipo mediniai langai yra nepamainomi apsaugos zonose, kuriant sodybos ar tradicinį interjerą.

Mediniai langai gali būti atidaromi į vidų arba į lauką. Pavyzdžiui, į lauką atidaromi mediniai langai yra ypač populiarūs Skandinavijoje, tačiau sparčiai populiarėja ir kitų šalių, tame tarpe ir Lietuvos, rinkoje.

Medinių langų dizainas

Nereikia pamiršti ir dizaino sprendimų, nes jie yra ne mažiau svarbūs nei techninės charakteristikos. Mediena leidžia įgyvendinti įvairius dizaino sprendimus, todėl ją mėgsta architektai ir projektuotojai. Mediniai langai gali būti įvairių formų, dydžio, padengti įvairiais būdais.

UAB „Doleta“ daug dėmesio ir investicijų skiria naujausiems įrenginiams ir šiuolaikinėms technologijoms. Medinius langus dažome robotizuotoje langų dažymo linijoje. Plati spalvų ir dažymo technologijų gama leidžia mums išsiskirti iš kitų medinių langų gamintojų.

Be to, kad medinius langus galima dažyti visomis RAL spalvų paletės spalvomis, juos galima padengti ir skaidriomis dangomis, kurios neužgožia unikalios medienos tekstūros, bet leidžia suteikti lango rėmui atspalvį. Galime atskleisti medienos tekstūrą, išryškinti ar paslėpti prigimtinius medienos raštus, išgauti bet kokį atspalvį ar koloritą. Tokie langai taps Jūsų namų išskirtinumu ir unikalumu, kurį pastebės visi ir kurie nepaliks abejingų.

Jei svajojate apie unikalius sprendimus, tokius kaip auksu, stiklu, variu, patina dengti mediniai langai, mes pasiruošę Jūsų svajones įgyvendinti. Taip pat, jei yra poreikis, galime medinius langus dekoruoti rankų darbo raižiniais.

Kaip išsirinkti medinius langus?

Medinių langų įvairovė – labai plati, todėl neretai žmonės pasiklysta pasirinkime. Jiems sunku nuspręsti, kokią medieną rinktis, kaip ją padengti, kokia spalva dažyti, kokią formą pasirinkti. Pasirinkimo kriterijai gali būti įvairūs, tačiau medinių langų kaina neturėtų būti esminiu ir viską lemiančiu kriterijumi.

Vis daugiau žmonių supranta, kad individualūs mediniai langai – tai stilingos prabangos ženklas, gerinantis gyvenimo kokybę, todėl vis rečiau sulaukiame klausimų apie medinių langų kainą. Svarbiausios yra langų techninės savybės, jų išvaizda, o ne tai, kiek jie kainuoja.

Kiekvienam besirenkančiam medinius langus labai svarbu yra suderinti langų spalvą su kitais interjero/ eksterjero elementais. Medinius langus galima derinti prie baldų, grindų, durų ir pan. Todėl pagal pateiktą spalvos pavyzdį UAB „Doleta“ specialistai visada pasiruošę pagaminti kelis spalvų pavyzdžius, iš kurių užsakovas išsirinks jam labiausiai priimtiną ir patinkantį. Ir nesvarbu kas tai – gabaliukas parketo, laminato, durelių elementas ar kt.

Visada rekomenduojame įvertinti savo poreikius bei galimybes ir kreiptis į mūsų profesionalią projektavimo komandą, kuri, viską išklausiusi, Jums pasiūlys individualius sprendimus. Kvalifikuoti specialistai, remdamiesi ilgamete patirtimi bei žiniomis ir išanalizavę Jūsų poreikius bei galimybes, patars, kaip padidinti komfortą ar išskirtinumą, parinks šiluminius, garso izoliacijos ar saugumo parametrus, išpildymą, o, galiausiai, pasiūlys, kaip padidinti langų ilgaamžiškumą ar kur galima sutaupyti.

Taip pat bendradarbiaujame su KTU institutu ir kartu su jais atliekame įvairius laboratorinius tyrimus, atliekame šiluminius skaičiavimus, skaičiuojame gaminių šiluminę varžą ir pateikiame mazgų izoterminius grafikus. Taip pat galime padaryti langų vizualizacijas, kurios padės Jums išsirinkti priimtiniausią variantą.

Jei domitės UAB „Doleta“ gaminamais mediniais langais, maloniai kviečiame Jus apsilankyti įmonėje ir susipažinti su naudojamomis technologijomis, įrenginiais, medžiagomis, o svarbiausia – specialistais. O jei turite galimybes, net nuvykti pamatyti mūsų įgyvendintų projektų ne tik Lietuvoje, bet ir Vakaruose ar Rytuose. Tikime, kad pamatę ir susipažinę su mūsų projektais, be diskusijų pasirinksite mūsų gaminamus medinius langus ir savo namams.

Kodėl verta rinktis mus?

UAB „Doleta“ itin didelį dėmesį skiria kokybei, nuolatiniam tobulėjimui ir profesionalumui. Net pats sudėtingiausias individualus konstrukcinis sprendimas mums yra iššūkis, kurį norime priimti. Pirmiausia, nes norime, kad mūsų klientai mėgautųsi savo namais, visų antra, nes iš kiekvieno įgyvendinto projekto mes, kaip įmonė, išmokstame labai daug.
Ne veltui, esame vertinami ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, esame gavę daugybę svarbių įvertinimų ir pripažinimų. Visa tai mus verčia dar labiau stengtis.

Svarbiausia, kad dėmesį skiriame ne tik medžiagų, įrangos kokybei, bet ir komunikacijos, komandiškumo kokybei. Įmonėje įdarbinami žmonės su panašia filosofija, kurios pagrindas yra pagarba klientui, siekis nuolatos mokytis, įsiklausyti į klientų pageidavimus ir spręsti iškilusias problemas. Todėl suprantame, kad mūsų vertybė yra mūsų komanda, kuria didžiuojamės.
2007 m. tapome pirmuoju Baltijos šalyse veikiančiu langų gamintoju, gavusiu vokiečių instituto sertifikatą, patvirtinantį medinių langų sistemos pasyviems namams „PassiveHouse“ kokybę.

A++ klasės langai, ką vertėtų žinoti

Dėl suvartojamo energijos kiekio ir žalingo poveikio gamtai, keliami vis griežtesni reikalavimai tiek pramoniniams, tiek gyvenamiesiems pastatams. Nuo 2016 metų statomi namai jau turi atitikti A klasės reikalavimus. Taigi, langai – taip pat.

Nuo 2021 metų A++ klasę turės atitikti jau visi naujai statomi pasyvūs namai. Todėl, tokie pastatai turės būti ne tik sandarūs, bet ir su atsinaujinančiais energijos šaltiniais.

 

A++ klasės langai – investicija į ateitį

 

Tai ekonomiškiausi ir sandariausi langai, atitinkantys griežtus Europos sąjungos standartus bei pasižymintis efektyviomis garso bei šilumos izoliacinėmis savybėmis.

Vienas iš esminių A++ klasės reikalavimų langams – maksimaliai sumažinti šilumos ir energijos sąnaudas. Europoje langai dažniausiai vertinami pagal energinio efektyvumo koeficientą Uw, kuris A++ klasės langams turi būti ne didesnis nei 0,7 W/(m2K).

Ekonomiškiausi langai dažnai gaminami iš trijų stiklų ir trigubos sandarinimo sistemos. Jie apsaugo nuo gatvės triukšmo bei taupo Jūsų šilumą, o tuo pačiu ir pinigus.

Šiuolaikinės technologijos leidžia kokybiškai išnaudoti medienos galimybes, sujungiant jas su specialia sandarinimo bei stiklinimo sistema. Todėl vertėtų pamiršti tuos laikus, kuomet pro viengubo stiklo medinius rėmus švilpdavo vėjai.

A++ klasės langų profiliai gaminami iš kokybiškos ir profesionaliai apdorotos medienos, kuri „kvėpuoja“ ir neleidžia drėgmei kauptis patalpose, tuo pačiu, užkerta kelią šalčiui, norinčiam prasibrauti į patalpas, bei nuolat ketinančiai nuo Jūsų pasprukti šilumai. Todėl langai yra vienas iš pagrindinių energinio naudingumo klasės matavimo objektų. Tik įvertinus visas oro pralaidumo vietas, galima nustatyti ar pastatas atitinka A++ klasės reikalavimus.

Doleta.lt mediniai langai, tokie kaip Doleta Modern 78, Retro 98, atitinka A+ klasės reikalavimus. Jų šilumos perdavimo koeficientas  Uw iki 0,8 W/m²K. Taigi, jie patikimai saugos Jūsų namus nuo šalčio ir didelių sąskaitų už šilumą.

Taip pat norime akcentuoti, jog vien tik kokybiški langai negarantuos, jog Jūsų namas atitiks A+ ar A++ klasės reikalavimus, jei nebus bendro sandarumo, o pro židinio angą švilpaus vėjai. Pasyvus namas - tai bendras architektų, energetikos inžinierių, langų gamintojų bei montuotojų ir kitų specialistų darbas. Todėl, gerai apšiltintos sienos užtikrins A++ klasės reikalavimus, net jei langų profilis bus tik su vienu stiklu. 

Tad, jei pageidausite, langus galime pagaminti pagal Jūsų individualius poreikius, nes esame rinkai pristatę net patį šilčiausią pasaulyje langą, kurio šilumos perdavimo koeficientas 0,51 W/m²K!

Geriausi pasyvaus namo draugai – mediniai langai, o akcija priklausys nuo Jūsų pasirinkto varianto, nes specialius pasiūlymus taikome kiekvienam užsakymui individualiai. Laukiame Jūsų užklausos el. paštu info@doleta.lt. Norite paskambinti? Mediniai langai: Kaune tel. +370 37 204191, Vilniuje tel. +370 5 2153743, Klaipėdoje tel. +370 46 314407. Centrinis biuras +370 319 57270.

Kaip apšiltinti langus, jei langų montavimą atliko ne DOLETA meistrai?

Klausimo „kaip apšiltinti langus?“ prasmė kito kartu su laikmečiais ir tobulėjančiomis technologijomis. Turbūt daugelis pamenate kaip namuose ar mokyklose tekdavo apkamšyti langus, kad pro tarpus neūžautų vėjai ir kiaurai nesismelktų šaltis.

Bėgant metams, langų profiliai ir jų montavimo metodai nuolat tobulinami, todėl taupo Jūsų laiką bei leidžia gyventi komfortiškai. Tad, kodėl šis klausimas vis dar kyla ir yra aktualus ne tik langų gaminimo ir montavimo įmonėms, bet ir eiliniams piliečiams?

Įprastai langų šiltinimo darbus atlieka langų montavimo įmonės, t. y. tos, kurios išėmė senus langus ir juos pakeitė naujais, arba montavo statant naują namą. Deja, ne visada pavyksta susisiekti su Jus aptarnavusias meistrais – galbūt jie jau nebedirba, arba buvęs būsto savininkas Jūsų neinformavo, kokia įmonė montavo langus. Kad ir kokia būtų priežastis, kartais tenka spręsti langų apšiltinimo problemas patiems.

 • Elementariausias pasirengimas žiemos sezonui – varčios sureguliavimas, kad tarp jos ir staktos liktų kuo mažesnis tarpas.
 • Jeigu langai seni ir pernelyg  pralaidūs orui – tarpus galima užpildyti silikonu.
 • Dažniausiai, sumontavus langus, šoninės ertmės užpildomos poliuretano putomis, kurios vėliau tiesiog užtinkuojamos, tačiau bėgant laikui ir veikiant nuolatinėms kintančioms klimato sąlygoms, jos traukiasi ir tampa nesandarios. Todėl prieš tinkuojant rekomenduojama jas užklijuoti iš abiejų pusių specialia izoliacine, sandarinimo juostele, kurią galima įsigyti statybinių medžiagų prekyvietėse. 

Taigi, nesvarbu ar Jūsų namus nuo šalčio saugo kokybiški mediniai langai ar plastikiniai, esmė yra angokraščiai ir varčios sistema. Jei šių pažeidžiamų vietų neprižiūrėsite, anksčiau ar vėliau gali kilti sandarumo problemų.

Mūsų gaminami mediniai langai atitinka griežtus izoliacijos standartus, tačiau Jūs turite būti reiklūs juos montuojančioms ir aptarnaujančioms įmonėms. Nepatariame mūsų gaminamus langus montuoti patiems, nes tuomet klausimas „kaip apšiltinti langus?“ taps labai svarbus ir nemalonus.

Jeigu pirkote Doleta.lt gamybos langus, bet montavotės patys ar kita įmonė, bei kyla sandarumo rūpesčių, susisiekite el. paštu info@doleta.lt ar telefonu +370 319 57270 ir aptarsime Jūsų langų apšiltinimo problemą.

Mediniai vitrininiai langai - norintiems praplėsti vidaus erdves

Vitrininiai langai viena iš labiausiai paplitusių  šių dienų dizaino tendencijų. Jie suteikia patalpoms daugiau erdvės ir išlaikomas glaudesnis ryšys su gamta bei miesto vaizdais. Kiekvienas žmogus turi įgimtą poreikį jausti laisvę, o uždaros erdvės, kurios net kartais būna be langų, verčia jaustis nejaukiai.

Žinoma, kuomet vitrininiai langai apriboja privatumą, taip pat nėra smagu, todėl visuomet planuojant naujo namo statybas ar dizaino pokyčius, reikėtų į tai atsižvelgti.

Mediniai vitrininiai langai dažnai montuojami nuosavuose namuose, sodybose, kur yra glaudesnis ryšys su gamta. Ypač, jei pastatas yra rąstinis ar su medžio, arba jo imitacijos, apdaila.

Medinių vitrininių langų profiliai beveik nesiskiria nuo  plastikinių. Jie tvirti, sandarūs ir tokia pati patogi varstymo ar stūmimo sistema, pritaikoma Jūsų individualiems poreikiams.

Mediniai vitrininiai langai, ypač kaustomi aliuminiu, ilgaamžiškumu nenusileidžia plastikiniams langams. Galite rinktis, pavyzdžiui, 78 ar 98 mm storio profilius, kurių šilumos perdavimo koeficientas Uw iki 0,8 W/m²K, atitinkantis A+ energetinės klasės pasyvaus namo reikalavimus.

Taigi, tikrai nesibaiminkite, kad „kvėpuodamas“ medis praleis šaltį ar ims greitai dūlėti bei irti. Klijuotas medienos tašas yra tvirtas ir ilgaamžis, bet tuo pačiu visiškai nekenksmingas sveikatai. Jei rinksitės langus, kaustytus aliuminiu, jis patikimai saugos medieną nuo žalingo klimato poveikio ir neleis jai deformuotis.

Jeigu esate nusivylę senoviniais mediniais langais bei durimis, kurie dėl šilumos, drėgmės, šalčio bei kito aplinkos poveikio gana greitai išsikraipydavo bei išbrinkdavo, tuomet apžiūrėkite šiuolaikinių technologijų pavyzdžius ir įsitikinsite, kad medienos keliamos problemos jau yra praeitis.

Aukštos kokybės tašas, patikimos sandarinimo tarpinės, stiklo paketas ir patogi varstymo sistema nebekelia jokių rūpesčių, ištikimai saugo namų šilumą ir jaukumą. Medinių langų profiliai dengiami specialiomis medžiagomis ir ekologiškais dažais, kurių spalvą galite pasirinkti patys. Jie yra kokybiški ir patvarūs, tad tikrai nereikės kas metus šveisti bei dažyti.

Baiminatės, kad mediniai vitrininiai langai praleis šaltį? Rinkitės „Doleta 10 Thermo“ su specialiu pašiltinimu rėme.

Žinoma, turime ir kitų puikių bei „šiltų“ pasiūlymų. Be to, visai nesvarbu ar mūsų gaminami bei parduodami mediniai langai Vilniuje, Kaune ar Klaipėdoje, kaina priklausys tik nuo Jūsų pasirinkto modelio, išmatavimų bei užsakomo kiekio. Todėl verčiau klauskite mūsų el. paštu info@doleta.lt ar telefonu +370 319 57270.

Nestandartiniai mediniai langai - ieškantiems išskirtinumo

Unikalumas ir noras išsiskirti skatina žmones ieškoti originalių sprendimų, o gamintojus – naujų technologijų. Džiaugiamės, galėdami pasiūlyti inovatyvias idėjas net reikliausiems klientams. Todėl Doleta.lt nestandartiniai mediniai langai – modernus pasirinkimas šiuolaikiniams pastatams.

Kartais nestandartiniai sprendimai tampa vienintele išeitimi, norintiems pakeisti jau senus, autentiškus langus ar užsandarinti nereikalingas angas. Bažnyčios, dvarai, seni namai ar modernūs pastatai neretai išsiskiria originaliomis apšvietimo bei įstiklinimo idėjomis. Arkiniai langai, vitražai, apvalios ar siauros angos bei kiti architektūriniai sprendimai kartais tampa tikrais iššūkiais pastatų savininkams, valdytojams bei dizaineriams.

Vis tik, modernių technologijų dėka, specializuoti poreikiai gali būti lengvai įgyvendinami. Mes gaminame unikalius ir šiuolaikinius medinius langus, atitinkančius Jūsų poreikius ir naujus energijos taupymo reikalavimus. 

Nestandartiniai mediniai langai išsiskiria tik savo forma, visi kiti parametrai išlieka tie patys:

 • 78, 98 ir 155 mm profilių storiai;
 • Dvi arba trys eilės sandarinimo tarpinių eilės;
 • Priklausomai nuo profilio modelio, galite rinktis skirtingas dekoro formas, aukštesnę saugumo klasę ir kt.
 • Šilumos perdavimo koeficientas nuo Uw 1,6 W/m²K, iki Uw 0,51 W/m²K.

Nestandartiniai mediniai langai montuojami tiek mediniuose, tiek mūriniuose pastatuose ir padeda išsaugoti autentiškumą, ar suformuoti naujas, originalias dizaino idėjas. Todėl neverta kęsti šaltį ir švaistyti šilumos energiją, tiesiog susisiekite su mumis ir kartu rasime išeitį. Pagaminsime tokios pačios formos ir dizaino langus, tik sandarius bei su patogia varstymo sistema.

Norite pasitarti ar užsisakyti? Susisiekite el. paštu info@doleta.lt ar telefonu +370 319 57270.

Kokius langus rinktis namui?

Langų pasirinkimas vienas iš svarbiausių sprendimų tiek statant naują namą, tiek atnaujinant seną. Todėl suprantame Jus ir Jums itin aktualų klausimą: „kokius langus rinktis namui?“ Kartu apžvelkime galimas situacijas ir galimybių variantus:

 • Augant energijos taupymo reikalavimams, rekomenduojame pasvarstyti apie esamą arba būsimą pastato sandarumo sistemą. Galbūt jau žinote, jog artimos ateities standartas – pasyvus namas, kuriame maksimaliai mažinamos šilumos ir vėsinimo energijos sąnaudos.
 • Langam skirtos ertmės dažniausiai yra vienos didžiausių, esančių Jūsų name. Todėl svarbu jas kokybiškai sandarinti ir tuo pačiu patenkinti svarbiausius, asmeninius komforto poreikius.
 • Mediniai langai vienas iš geriausių pasirinkimų, nes pažangių technologijų dėka, gaminami profiliai atitinka pasyvaus namo standartus.
 • Vėdinimo sistema nuosavame name yra itin svarbi, jeigu jos nėra arba ji nepakankama, pradeda kauptis drėgmė ir susidaro palankios sąlygos pelėsiui. Galbūt jau žinote, kad medis „kvėpuoja“? Tad net ir tašas, gaminamas iš klijuotos medienos, išlaiko šią savybę. Todėl mediniai langai yra pralaidūs vandens garams.
 • Jeigu Jūsų namas mūrinis ir dar apšiltintas, tuo naudingesnis sprendimas – mediniai langai. Rąstinis namas ir taip pralaidus drėgmei bei geba „kvėpuoti“. Todėl, kokius langus rinktis namui – bus tik dizaino sprendimas ar ekologiškumo puoselėjimas.
 • Mediniai aliuminiu kaustyti langai išsiskiria tvirtumu, sandarumu ir išlaiko medžiui būdingas kvėpavimo savybes. Aliuminis padidina medienos patvarumą ir apsaugo ją nuo klimato poveikio. Be to, juos galima dažyti pasirinkta, bet kuria RAL paletės spalva arba net dengti, auksu, bronza ar sidabru. Žinoma, galima išlaikyti ir stiliaus vientisumą, aliuminį klijuojant medžio imitacija.
 • Jei vis tik mediniai langai neatitinka Jūsų reikalavimų - rekomenduojame aliuminio langus. Jie itin atsparūs klimato poveikiui ir temperatūrų kaitai bei drėgmei. Aliuminio profilius dažnai renkasi mėgstantys minimalizmą ir šiuolaikinį dizainą. Be to, aliuminio langai kainuoja mažiau.

Taigi, jei manote, kad aukštos kokybės mediniai langai ir jų kaina ne Jūsų kišenei, rekomenduojame neskubėti daryti išvadų, nesusisiekus su mumis. Galime pasiūlyti platų ne tik medinių, bet ir aliuminių langų pasirinkimą bei įgyvendinti net drąsiausias Jūsų idėjas.

Jei vis dar dvejojate kokius langus rinktis namui, susisiekite el. paštu info@doleta.lt ar telefonu +370 319 57270.

Doleta IV-78

Doleta IV-78

Siltuma caurlaidības koeficients

0,9

W/m²K

 • Profilu biezums 78 mm
 • Vienību biezums no 28 līdz 44 mm
 • Divas blīvējošo starpliku līnijas
 • Oriģināla dizaina noslīpināta ārējā palodze no alumīnija uz loga rāmja un uz aplodas
 • Uw līdz 0,9 W/m²K
Doleta Retro 78

Doleta Retro 78

Siltuma caurlaidības koeficients

0,9

W/m²K

 • Profilu biezums 78 mm
 • Vienību biezums no 28 līdz 52 mm
 • Trīs blīvējošo starpliku līnijas
 • Iespējamas dažādas iekšējā dekorējuma formas
 • Uw līdz 0,9 W/m²K
Doleta 10

Doleta 10

Siltuma caurlaidības koeficients

0,8

W/m²K

 • Profilu biezums 98 mm
 • Vienību biezums no 52 mm vai 62 mm
 • Divas blīvējošo starpliku līnijas
 • Iespēja izvēlēties augstāku drošības klasi, uzstādot papildu aizsardzību
 • Oriģināla dizaina noslīpināta ārējā alumīnija palodze uz loga rāmja un aplodas
 • Uw līdz 0,8 W/m²K
 Doleta 10 Thermo

Doleta 10 Thermo

Siltuma caurlaidības koeficients

0,8

W/m²K

 • Profilu biezums 98 mm
 • Vienību biezums 42 mm vai 62 mm
 • Divas blīvējošo starpliku līnijas
 • Oriģināla dizaina noslīpināta alumīnija palodze uz loga rāmja un uz aplodas
 • Izolācijas materiāls rāmja iekšienē
 • Uw līdz 0.8 W/m²K
Doleta Retro 98

Doleta Retro 98

Siltuma caurlaidības koeficients

0,8

W/m²K

 • Profilu biezums 98 mm
 • Vienību biezums 52 mm vai 72 mm
 • Trīs blīvējošās starplikas līnijas
 • Ir iespējamas dažādas iekšējā dekorējuma formas
 • Uw līdz 0.8 W/m²K
SASH

SASH

Siltuma caurlaidības koeficients

1,6

W/m²K

 • Angļu SASH tipa logi
 • Aploda - 155 mm biezi profili
 • Loga rāmis - 50 mm biezi profili
 • Vienības loga rāmja iekšienē - 24 mm biezas
 • Divas blīvējošo starpliku līnijas
 • Iespējams ar atsperi vai svina atsvariem
 • Uw līdz 1,6 W/m²K
Please be advised that we use cookies on this site
Click ‘I agree’ to provide your consent.
You can cancel the consent at any time by deleting any saved cookies in your web browser settings.
By continuing to browse the site, you agree with the cookies use terms and conditions.