KOKA LOGI

Dabiska estētika un siltums

Šodien cilvēki no mūsu mītnes zemes Lietuvas ir pārslogoti ar tehnoloģijām un milzu informācijas plūsmu un aizvien vairāk tiecas tuvāk pie dabas. Individuāli izstrādātu koka logu risinājumu priekšrocības ir viens no visefektīvākajiem un lētākajiem veidiem pietuvināt cilvēkus dabīgumam mājā ikdienas dzīvē. Galu galā savienojas kopā gan mūsu koka logu ekoloģiskums, estētika, skaistums, siltums, elegance, vienkāršība, vienreizīgums un kvalitāte, gan pieņemama cena. Viss vienā!

Mūsu individuāli radītie koka logi ietver trīs laminēta koka slāņus, kas ļauj izveidot izcili izturīgus logus. Bagātīgā koku sugu izvēle uzrunā visdažādākās mūsu klientu vajadzības. Piemēram, mūsu priedes koka logu izvēle visā mājā uzlabo iespēju baudīt estētisku siltumu, gaismu un komfortu par pieņemamu cenu. Turpretim tiem, kas vēlas greznības, ekskluzivitātes un eksotikas kombināciju, mēs lepojamies ieteikt mūsu koka risinājumu sortimentu "INDVIDUALI" pēc individuāliem pasūtījumiem, kas ietver eikaliptu, sarkankoku vai citu no mūsu plašā eksotisko koku lāsta, kas piedāvā izcilu kvalitāti, izskatu un konkurētspējīgas cenas, salīdzinot ar koka logiem, kas gatavoti no meranti, lapegles vai ozola.

Mums ir 11 koksnes veidu klāsts, no kā mūsu klientiem izvēlēties, un tas ietver: egli, priedi, lapegli, ozolu (dzintarozols), eikaliptu (Globulus vai Grandis), meranti, sipo mahagoniju, sapele, tīkkoku un Brazīlijas ķirškoku (Jatoba).

Koks ir videi draudzīgs izejmateriāls, kas atšķiras ar savu stiprību un izturību pret vides faktoriem, citas priekšrocības ietver savdabīgas tekstūras un labas termiskās un skaņas izolācijas kombināciju. Šo iemeslu dēļ koka logu sistēmas efektīvi saglabā siltumu, ir ilgizturīgas un lieliski iederas visdažādākajos interjera stilos, ko sekmē elastīga ražošana. Koka logi "elpo" un sabalansē iekštelpu mitruma līmeni, tie nepievelk putekļus un neļauj iekļūt aukstumam, paliekot vienlaikus cieši noslēgtiem un arī “dzīviem”.

Koks ir viegli apstrādājams materiāls, koka logiem var būt atšķirīgas formas, kas iederas dažādos arhitektoniskos un interjera risinājumos, kurus var pielāgot atbilstoši individuālajām mājokļa īpatnībām: modernisms, klasika, renesanse u.t.t.

Mēs esam sevi pierādījuši ar mūsu izcili augstas kvalitātes, tradicionālo un netradicionālo koka logu sistēmām daudzos gados, mēs izprotam veidu, kā mainās mode, tomēr aizvien saglabājoties nemainīgai prasībai pēc augstās koka logu sistēmu kvalitātes, mūsu sistēmas pielāgojas tendencēm, klientu vajadzībām un arhitektu redzējumiem.

Mēs uzskatām, ka koka logi ļauj cilvēkiem aizmirsties un aizved viņus pie retro stila, pateicoties vecināšanas efektiem, kas izceļ koka tekstūru un tā formas, dekoratīviem elementiem, grebumiem, krāsām un aksesuāriem, daudzveidība rada īpašu solīdu auru, kas vienmēr pavada mūsu izstrādājumus.

Mūsu logu un durvju sistēmu klāsts ir ne tikai vizuāli pievilcīgs, bet arī komplicēti konstruēts, lai sargātu jūsu mājas un vairotu jūsu drošību. Iespēja izgatavošanas stadijā iebūvēt un ierīkot specializētu logu furnitūru, pastiprinātas stikla paketes un iestrādāt citas detaļas ne tikai paaugstina piedāvāto aizsardzības līmeni pret ielaušanos, bet arī aizsargā pret troksni.

Mūsu koka izstrādājumus var personalizēt dažādās formās, krāsās, tekstūrās un pat aromātos. Jums tikai jāizvēlas vēlamais komplektācijas un gaisa caurlaidības līmenis jūsu mājas komfortam, siltumam vai caur īpašu kvalitāti starpniecību jāatklāj tās vienreizīgums, elegance un modernums, atbilstoši cenai.

Lai salīdzinātu mūsu izstrādāto koka sistēmu cenu, sazinieties ar mums, lai apspriestu, kuras sistēmas var atbilst jūsu prasībām, ko ir iespējams pasūtīt tieši vai pa internetu un kuras sistēmas der jūsu budžetam. Lai kāds būtu jūsu projekta mērogs, jaunbūve, renovācija, dārza māja, guļbaļķu namiņš, sauna vai balkons, mūsu konsultanti var palīdzēt rast jums vispiemērotākos risinājumus. Lūdzam droši sazināties ar mums, mēs esam logu un durvju izgatavošanas lietpratēji, kas jūs konsultēs un palīdzēs izvēlēties vislabāko variantu jūsu mājām.

KOPSAVILKUMS:

 • Logu un durvju izgatavošana, izmantojot trīskārtīgu apstrādātu kokmateriālu;
 • Izcils koku sugu klāsts;
 • Atsevišķi koka logi tiek izgatavoti saskaņā ar klientu vajadzībām un individuālajiem raksturojumiem;
 • Koka logus var izveidot atbilstoši jebkurām formām, lai tie iederētos dažādos arhitektoniskos un interjera dizaina risinājumos;
 • Specializētas detaļas, kas palielina drošību un aizsargā pret zādzību;
 • Sistēmas projektētas, ietverot kvalitatīvas skaņu izolējošas paketes, kas perfekti nomāc troksni un novērš tā iekļūšanu īpašumā;
 • Visi mūsu logi piedāvā lielisku cenas / ekspluatācijas īpašību attiecību;

Pagrindinės medienos savybės

Neužtenka pabrėžti, kad mediena – tai natūrali ir ekologiška medžiaga. Kalbant apie architektūrinius konstrukcinius sprendimus, mediena yra viena iš tinkamiausių medžiagų. Pirmiausia, dėl savo tvirtumo, atsparumo, gerų garso bei šilumos izoliacinių ir elektrostatinių savybių, gebėjimo patalpoje palaikyti natūralią drėgmės pusiausvyrą, oro cirkuliaciją. Taip pat dėl savitos tekstūros, aromato, plačių apdirbimo (formų, dydžių, spalvų) galimybių. Galiausiai, mediena yra atsinaujinantis gamtos šaltinis, senus medinius langus galima perdirbti, panaudoti antrą kartą. Tiek technines, tiek dizaino savybes labai vertina architektai ir projektuotojai, o taip pat ir mūsų klientai, kurie jau mėgaujasi individualiais medinių langų sprendimais.

Mediena tinka bet kokiame interjere/ eksterjere, tereikia išsirinkti tinkamiausią medienos rūšį ir apdirbimo būdus. UAB „Doleta“ tikslas – neleisti Jums priimti klaidingų sprendimų.

Medinių langų privalumai

Mediniai langai pasižymi visomis minėtomis medienos savybėmis: yra ekologiški, tvirti, atsparūs mechaniniams pažeidimams ir temperatūros pokyčiams, pasižymi savita tekstūra, gera šilumos ir garso izoliacija. Tačiau medinių langų gamyba šiandien – itin pažangi: langai iš medienos gali būti įvairių formų, spalvų, tekstūros, netgi aromato. Taip pat tam tikros unikalios savybės priklauso nuo medienos, iš kurios yra pagaminti langai.

Pušies, ąžuolo, maumedžio mediena – mums geriau pažįstama ir itin populiari architektūroje, taip pat ir langų gamyboje. Pušies mediena pasižymi tvirtumu ir atsparumu lenkimui, tačiau ją nesunku pjaustyti ir kitaip apdirbti.Ąžuolo mediena yra tvirta, sunki, atspari drėgmei, puviniui. Ji itin tinkama gaminiams, kurie turi sąlytį su vandeniu, nes yra atspari drėgmei. Maumedžio mediena yra labai atspari ir ilgaamžė. Be kita ko, iš kitų medienų išsiskiria maumedžio spalva ir struktūra.

Tačiau UAB „Doleta“ siūlo ir išskirtinius langus, pagamintus iš egzotiškos Pietų Amerikos, Afrikos bei Azijos medienos: eukalipto (lot. eucalyptus), sipo (afrikinė tiama, lot. entandrophragmautile), sapelli (ritininė tiama, lot. entandrophragmacylindricum), meranti (balkšvoji šorėja, lot. shoreaassamica), tiko (didysis tikmedis, lot. tectona grandis), riešutmedžio (lot. juglans) ir kitos retos, išskirtinėmis savybėmis pasižyminčios medienos. Taip pat gaminame iš termo medienos ir analogų pasaulyje dėl savo išskirtinių savybių neturinčios accoya medienos (daugiau informacijos galite rasti čia:https://www.accoya.com).

Kokią medieną rinktis konkretiems konstrukciniams sprendimams, Jums visada patars mūsų specialistai.

Medinių langų gamyba

Mediniai langai yra gaminami iš trijų sluoksnių klijuotos medienos, todėl yra tvirti, taupantys šilumą, ilgaamžiai ir tinkantys prie bet kokio interjero/ eksterjero.

Gamyboje naudojame tik geriausius rinkoje esančius dviejų arba trijų kamerų stiklo paketus, įvairius apkaustus ir kitas detales. Tokia visuma užtikrina saugumą. Taip pat Jūsų saugome ne tik nuo įsilaužimų, bet ir triukšmo, nes mediena pasižymi geromis garsą izoliuojančiomis savybėmis, taip pat naudojame garsą izoliuojančius stiklo paketus. Visa tai leidžia Jums net namuose miesto centre jaustis komfortabiliai ir jaukiai, pailsėti ir puikiai išsimiegoti.

Pagal Jūsų poreikius bei galimybes, pagal pastato tipą ir kitas charakteristikas profesionalūs mūsų projektuotojai suprojektuos Jums viengubus, dvigubus, europinio, angliško arba skandinaviško tipo medinius langus. Galime pasiūlyti sprendimus tiek moderniam, tiek klasikiniam interjerui/ eksterjerui tinkančius sprendimus. Pavyzdžiui, senovinio tipo mediniai langai yra nepamainomi apsaugos zonose, kuriant sodybos ar tradicinį interjerą.

Mediniai langai gali būti atidaromi į vidų arba į lauką. Pavyzdžiui, į lauką atidaromi mediniai langai yra ypač populiarūs Skandinavijoje, tačiau sparčiai populiarėja ir kitų šalių, tame tarpe ir Lietuvos, rinkoje.

Medinių langų dizainas

Nereikia pamiršti ir dizaino sprendimų, nes jie yra ne mažiau svarbūs nei techninės charakteristikos. Mediena leidžia įgyvendinti įvairius dizaino sprendimus, todėl ją mėgsta architektai ir projektuotojai. Mediniai langai gali būti įvairių formų, dydžio, padengti įvairiais būdais.

UAB „Doleta“ daug dėmesio ir investicijų skiria naujausiems įrenginiams ir šiuolaikinėms technologijoms. Medinius langus dažome robotizuotoje langų dažymo linijoje. Plati spalvų ir dažymo technologijų gama leidžia mums išsiskirti iš kitų medinių langų gamintojų.

Be to, kad medinius langus galima dažyti visomis RAL spalvų paletės spalvomis, juos galima padengti ir skaidriomis dangomis, kurios neužgožia unikalios medienos tekstūros, bet leidžia suteikti lango rėmui atspalvį. Galime atskleisti medienos tekstūrą, išryškinti ar paslėpti prigimtinius medienos raštus, išgauti bet kokį atspalvį ar koloritą. Tokie langai taps Jūsų namų išskirtinumu ir unikalumu, kurį pastebės visi ir kurie nepaliks abejingų.

Jei svajojate apie unikalius sprendimus, tokius kaip auksu, stiklu, variu, patina dengti mediniai langai, mes pasiruošę Jūsų svajones įgyvendinti. Taip pat, jei yra poreikis, galime medinius langus dekoruoti rankų darbo raižiniais.

Kaip išsirinkti medinius langus?

Medinių langų įvairovė – labai plati, todėl neretai žmonės pasiklysta pasirinkime. Jiems sunku nuspręsti, kokią medieną rinktis, kaip ją padengti, kokia spalva dažyti, kokią formą pasirinkti. Pasirinkimo kriterijai gali būti įvairūs, tačiau medinių langų kaina neturėtų būti esminiu ir viską lemiančiu kriterijumi.

Vis daugiau žmonių supranta, kad individualūs mediniai langai – tai stilingos prabangos ženklas, gerinantis gyvenimo kokybę, todėl vis rečiau sulaukiame klausimų apie medinių langų kainą. Svarbiausios yra langų techninės savybės, jų išvaizda, o ne tai, kiek jie kainuoja.

Kiekvienam besirenkančiam medinius langus labai svarbu yra suderinti langų spalvą su kitais interjero/ eksterjero elementais. Medinius langus galima derinti prie baldų, grindų, durų ir pan. Todėl pagal pateiktą spalvos pavyzdį UAB „Doleta“ specialistai visada pasiruošę pagaminti kelis spalvų pavyzdžius, iš kurių užsakovas išsirinks jam labiausiai priimtiną ir patinkantį. Ir nesvarbu kas tai – gabaliukas parketo, laminato, durelių elementas ar kt.

Visada rekomenduojame įvertinti savo poreikius bei galimybes ir kreiptis į mūsų profesionalią projektavimo komandą, kuri, viską išklausiusi, Jums pasiūlys individualius sprendimus. Kvalifikuoti specialistai, remdamiesi ilgamete patirtimi bei žiniomis ir išanalizavę Jūsų poreikius bei galimybes, patars, kaip padidinti komfortą ar išskirtinumą, parinks šiluminius, garso izoliacijos ar saugumo parametrus, išpildymą, o, galiausiai, pasiūlys, kaip padidinti langų ilgaamžiškumą ar kur galima sutaupyti.

Taip pat bendradarbiaujame su KTU institutu ir kartu su jais atliekame įvairius laboratorinius tyrimus, atliekame šiluminius skaičiavimus, skaičiuojame gaminių šiluminę varžą ir pateikiame mazgų izoterminius grafikus. Taip pat galime padaryti langų vizualizacijas, kurios padės Jums išsirinkti priimtiniausią variantą.

Jei domitės UAB „Doleta“ gaminamais mediniais langais, maloniai kviečiame Jus apsilankyti įmonėje ir susipažinti su naudojamomis technologijomis, įrenginiais, medžiagomis, o svarbiausia – specialistais. O jei turite galimybes, net nuvykti pamatyti mūsų įgyvendintų projektų ne tik Lietuvoje, bet ir Vakaruose ar Rytuose. Tikime, kad pamatę ir susipažinę su mūsų projektais, be diskusijų pasirinksite mūsų gaminamus medinius langus ir savo namams.

Kodėl verta rinktis mus?

UAB „Doleta“ itin didelį dėmesį skiria kokybei, nuolatiniam tobulėjimui ir profesionalumui. Net pats sudėtingiausias individualus konstrukcinis sprendimas mums yra iššūkis, kurį norime priimti. Pirmiausia, nes norime, kad mūsų klientai mėgautųsi savo namais, visų antra, nes iš kiekvieno įgyvendinto projekto mes, kaip įmonė, išmokstame labai daug.
Ne veltui, esame vertinami ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų, esame gavę daugybę svarbių įvertinimų ir pripažinimų. Visa tai mus verčia dar labiau stengtis.

Svarbiausia, kad dėmesį skiriame ne tik medžiagų, įrangos kokybei, bet ir komunikacijos, komandiškumo kokybei. Įmonėje įdarbinami žmonės su panašia filosofija, kurios pagrindas yra pagarba klientui, siekis nuolatos mokytis, įsiklausyti į klientų pageidavimus ir spręsti iškilusias problemas. Todėl suprantame, kad mūsų vertybė yra mūsų komanda, kuria didžiuojamės.
2007 m. tapome pirmuoju Baltijos šalyse veikiančiu langų gamintoju, gavusiu vokiečių instituto sertifikatą, patvirtinantį medinių langų sistemos pasyviems namams „PassiveHouse“ kokybę.

Doleta IV-78

Doleta IV-78

Siltuma caurlaidības koeficients

0,9

W/m²K

 • Profilu biezums 78 mm
 • Vienību biezums no 28 līdz 44 mm
 • Divas blīvējošo starpliku līnijas
 • Oriģināla dizaina noslīpināta ārējā palodze no alumīnija uz loga rāmja un uz aplodas
 • Uw līdz 0,9 W/m²K
Doleta Retro 78

Doleta Retro 78

Siltuma caurlaidības koeficients

0,9

W/m²K

 • Profilu biezums 78 mm
 • Vienību biezums no 28 līdz 52 mm
 • Trīs blīvējošo starpliku līnijas
 • Iespējamas dažādas iekšējā dekorējuma formas
 • Uw līdz 0,9 W/m²K
Doleta 10

Doleta 10

Siltuma caurlaidības koeficients

0,8

W/m²K

 • Profilu biezums 98 mm
 • Vienību biezums no 52 mm vai 62 mm
 • Divas blīvējošo starpliku līnijas
 • Iespēja izvēlēties augstāku drošības klasi, uzstādot papildu aizsardzību
 • Oriģināla dizaina noslīpināta ārējā alumīnija palodze uz loga rāmja un aplodas
 • Uw līdz 0,8 W/m²K
 Doleta 10 Thermo

Doleta 10 Thermo

Siltuma caurlaidības koeficients

0,8

W/m²K

 • Profilu biezums 98 mm
 • Vienību biezums 42 mm vai 62 mm
 • Divas blīvējošo starpliku līnijas
 • Oriģināla dizaina noslīpināta alumīnija palodze uz loga rāmja un uz aplodas
 • Izolācijas materiāls rāmja iekšienē
 • Uw līdz 0.8 W/m²K
Doleta Retro 98

Doleta Retro 98

Siltuma caurlaidības koeficients

0,8

W/m²K

 • Profilu biezums 98 mm
 • Vienību biezums 52 mm vai 72 mm
 • Trīs blīvējošās starplikas līnijas
 • Ir iespējamas dažādas iekšējā dekorējuma formas
 • Uw līdz 0.8 W/m²K
SASH

SASH

Siltuma caurlaidības koeficients

1,6

W/m²K

 • Angļu SASH tipa logi
 • Aploda - 155 mm biezi profili
 • Loga rāmis - 50 mm biezi profili
 • Vienības loga rāmja iekšienē - 24 mm biezas
 • Divas blīvējošo starpliku līnijas
 • Iespējams ar atsperi vai svina atsvariem
 • Uw līdz 1,6 W/m²K
Please be advised that we use cookies on this site
Click ‘I agree’ to provide your consent.
You can cancel the consent at any time by deleting any saved cookies in your web browser settings.
By continuing to browse the site, you agree with the cookies use terms and conditions.